Najczęściej zadawane pytania

Miesięcznik "Gospodarowanie odpadami" zawiera niezbędne informacje i porady, potrzebne wszystkim firmom, które prowadzą działalność w zakresie gospodarki odpadami. Podpowiadamy jak rozwiązać napotkane problemy, gdzie ubiegać się o wymagane decyzje i pozwolenia i jak interpretować przepisy by nie naraić się na karę. 

„Gospodarowanie odpadami” to miesięcznik skierowany do firm, które prowadzą działalność w zakresie gospodarki odpadami. Użyteczne informacje znajdą w nim zarówno przedsiębiorcy, którzy odbierają i transportują odpady, jak i ci zajmujący się składowaniem i utylizacją.

Ewentualnej rezygnacji z zestawów aktualizujących należy dokonać w formie pisemnej. Wystarczy przesłać do nas faks 22 619 60 10 lub list na adres:

Centrum Wysyłkowe Wydawnictwa "Wiedza i Praktyka",
ul. Paderewskiego 167,
05-070 Sulejówek.

Wysoki poziom merytoryczny zawdzięczamy doświadczonym ekspertom z dziedziny ochrony środowiska. Są to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, prawnicy, pracownicy instytucji związanych z ochroną środowiska jak również pracownicy firm audytowych i instytucji kontrolnych, których wiedza pozwala rozwiązać nawet najbardziej skomplikowany problem.

Cena jednego egzemplarza wynosi 59,90 zł netto (62,90 zł brutto). Fakturowane raz na kwartał. Co trzy miesiące będzie wystawiana faktura na Twoją firmę obejmująca 3 kolejne numery miesięcznika, a także koszty pakowania i wysyłki - 31,19 zł brutto kwartalnie (29,70 zł netto + 5% VAT).

Jeśli złożysz czytelny podpis na druku zamówienia, możesz mieć pewność, że biuletyn dotrze w Twoje ręce. Przesyłka będzie zaadresowana na Twoje nazwisko.

Oczywiście! Centrum Obsługi Klienta tel. 22 518 29 29 poinformuje Cię o stanie realizacji zamówienia, płatnościach i udzieli wyczerpujących informacji na wszystkie pytania związane z Twoim zamówieniem.

Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 48 godzin od daty jego otrzymania.

Najprościej wysłać zamówienie z naszej strony internetowej. Wystarczy, że wypełnisz odpowiednie pola. Pozostałe zamówienia przyjmujemy w formie pisemnej. Możesz wysłać do nas fax 22 617 60 10 lub przesłać zamówienie pocztą pod adresem:

„Gospodarowanie odpadami Odbiór - Transport - Składowanie - Utylizacja”
Wydawnictwo "Wiedza i Praktyka" sp. z o .o.,
05-070 Sulejówek,
ul. Paderewskiego 167

Centrum Obsługi Klienta

  • 22 518 29 29
  • E-mail: cok@wip.pl
  • Fax 22 617 60 10
  • Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 16:00

Poza godzinami pracy naszego Centrum Obsługi Klienta prosimy o kontakt drogą mailową na cok@wip.pl

Dane kontaktowe

Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.
ul. Łotewska 9a
03-918 Warszawa

wiper-pixel