Najczęściej zadawane pytania

Miesięcznik "Gospodarowanie odpadami" zawiera niezbędne informacje i porady, potrzebne wszystkim firmom, które prowadzą działalność w zakresie gospodarki odpadami. Podpowiadamy jak rozwiązać napotkane problemy, gdzie ubiegać się o wymagane decyzje i pozwolenia i jak interpretować przepisy by nie naraić się na karę. 

„Gospodarowanie odpadami” to miesięcznik skierowany do firm, które prowadzą działalność w zakresie gospodarki odpadami. Użyteczne informacje znajdą w nim zarówno przedsiębiorcy, którzy odbierają i transportują odpady, jak i ci zajmujący się składowaniem i utylizacją.

Ewentualnej rezygnacji z zestawów aktualizujących należy dokonać w formie pisemnej. Wystarczy przesłać do nas faks 22 619 60 10 lub list na adres:

Centrum Wysyłkowe Wydawnictwa "Wiedza i Praktyka",
ul. Paderewskiego 167,
05-070 Sulejówek.

Wysoki poziom merytoryczny zawdzięczamy doświadczonym ekspertom z dziedziny ochrony środowiska. Są to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, prawnicy, pracownicy instytucji związanych z ochroną środowiska jak również pracownicy firm audytowych i instytucji kontrolnych, których wiedza pozwala rozwiązać nawet najbardziej skomplikowany problem.

Faktura obejmuje 6 numerów zwykłych i 2 specjalne – cena jednego numeru wynosi 69,90 zł netto, koszty pakowania i wysyłki to jednorazowa opłata za cały okres prenumeraty - 59,40 zł netto. Łączna wartość zamówienia wraz z kosztami pakowania i wysyłki wynosi 618,60 zł netto (668,09 zł brutto).

Jeśli złożysz czytelny podpis na druku zamówienia, możesz mieć pewność, że biuletyn dotrze w Twoje ręce. Przesyłka będzie zaadresowana na Twoje nazwisko.

Oczywiście! Centrum Obsługi Klienta tel. 22 518 29 29 poinformuje Cię o stanie realizacji zamówienia, płatnościach i udzieli wyczerpujących informacji na wszystkie pytania związane z Twoim zamówieniem.

Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 48 godzin od daty jego otrzymania.

Najprościej wysłać zamówienie z naszej strony internetowej. Wystarczy, że wypełnisz odpowiednie pola. Pozostałe zamówienia przyjmujemy w formie pisemnej. Możesz wysłać do nas fax 22 617 60 10 lub przesłać zamówienie pocztą pod adresem:

„Gospodarowanie odpadami Odbiór - Transport - Składowanie - Utylizacja”
Wydawnictwo "Wiedza i Praktyka" sp. z o .o.,
05-070 Sulejówek,
ul. Paderewskiego 167

Centrum Obsługi Klienta

  • 22 518 29 29
  • E-mail: cok@wip.pl
  • Fax 22 617 60 10
  • Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 16:00

Poza godzinami pracy naszego Centrum Obsługi Klienta prosimy o kontakt drogą mailową na cok@wip.pl

Dane kontaktowe

Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.
ul. Łotewska 9a
03-918 Warszawa

wiper-pixel